İstanbul Yıkım Kırım İşleri; Eski yapılardaki en büyük sıkıntı, sonradan yapılması gereken doğalgaz, baca, kapı-pencere ve en önemlisi asansör için alanın bulunmamasıdır. Bu gibi sorunlarınızı ise; hidrolik karot beton delme makinesinin mucizevi görevi üslenmesiyle karşılayabilirsiniz. Birçok insanın sorunları arasında yer alan delme işlemlerindeki ince detayların düşünülmemesi ve amatörce yapılan işlemlerin sonucunda büyük mali hasarlara uğramanın tamamen önüne geçecek olan bu sistemle çalışan İstanbul Yıkım Kırım İşleri; kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizlere sunmayı amaç edinmiştir.

Evinizde yapılması gereken delme işlemlerinin tamamını sorunsuz bir biçimde karşılayıp, istediğiniz gibi profesyonel deliklerin açılmasını ve istediğiniz büyüklükte ve alanda yer almasını istediğiniz bu işlemlere anında çözüm bulmasıyla ünlenen firmamız, her konuda olduğu gibi; bu konuda da hem hız kazandırıp zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor; hem de kaliteli bir işçilikle tek seferde sorunlarınızı ortadan kaldırmayı amaçlıyor.. Hidrolik karot beton delme ekipmanına sahip olan personellerimizle yapacağınız işlemler kusursuz olacağı gibi, birkaç gün gibi kısa bir sürede sonuçlanması da ayrı bir güzellik sunmaktadır.

Dilediğiniz her zaman ulaşabileceğiniz firmamız, tüm sorunları bir kenara bırakarak; yapılan hatalı işlemlerinde üstünü örtme yetisine sahiptir. Sizin için profesyonel olarak kullanılacak hidrolik karot beton delme makinesi sayesinde, hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız. Yalnızca işlem hakkında telefonla detay verip, işlemin yapılmasının kararlaştırıldığı günü ve saati beklemeniz yeterli olacaktır. Her işin kolayını sizlere sunan firmamız, profesyonel desteğini de asla kesmemektedir.

İstanbul Yıkım Kırım İşleri
Adres: Şahintepe Mahallesi Gültepe Sokak No:89 Daire:2 34494 Başakşehir / İstanbul

Tel: 0 536 384 01 34
Tel: 0 536 819 16 52